Щ0йно Гордон ш0кував – не межі розпаду. Країна на ногах! Президент не чекав, готовий визнати: названо рішення

924 Новости Винницы

Україна знаходиться на межі розпаду через різницю менталітетів, заявив журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу “Україна 24”.

“Ми маємо даність: в Польщі та Ізраїлі Бандеру не люблять, в центрі та на сході України Бандеру не люблять, захід України Бандеру любить. Я тільки повторю свою тезу: я Бандеру не люблю, був єдиним депутатом Київради, який проголосував проти перейменування Московського проспекту в Бандери. Далі. Я — патріот своєї країни, вона різна, з різних національностей, менталітетів. Я постійно попереджаю, що Україна на межі розпаду, я не хочу, щоб вона розпалася”, — сказав він.

Гордон розповів, як уникнути руйнування країни – на його думку, необхідно поважати думку і сходу, і заходу України.

“Що треба для цього? Перше — сильна економіка. Коли зарплата буде починатися від 1 тис. доларів, це буде об’єднувати дуже сильно. Друге. У кожного регіону є свої герої, історична пам’ять, і нам потрібно з повагою до цього ставитися. Чи готовий я поважати історичну пам’ять західної України та вважати Бандеру героєм? Готовий. Чи готовий я поважати історичну пам’ять сходу і вважати маршала Жукова героєм? Готовий поважати.

Тільки нехай захід не наполягає на тому, щоб на сході були проспекти Бандери, а схід — щоб на заході були проспекти Сталіна або Жукова. Потім розберемося з особистостями, конфесіями, мовами. Дайте спочатку зарплату і пенсії нормальні”, — сказав він.

Раніше Дмитро Гордон заявив, що США підготували Україні двох кандидатів в президенти, які на останніх виборах не скористалися наданою їм можливістю.