СБУ затримала посадовця облдержадміністрації при отриманні хабаря

33 Новости Винницы

Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі високопосадовця Вінницької облдержадміністрації у сфері дозвільної діяльності. Правоохоронці з’ясували, що посадовець отримував гроші за видачу та погодження дозвільної документації. Його затримали після отримання 2 тисяч доларів хабаря від бізнесмена.

Про це інформують в Управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області.

Як з’ясували слідчі, керівник одного з управлінь Вінницької ОДА отримував гроші за видачу та погодження дозволів. Оперативники спецслужби також задокументували факт вимагання коштів з підприємця за оформлення дозволу на викиди в атмосферу забруднюючих речовин.

Правоохоронці затримали посадовця згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України у службовому кабінеті після отримання 2 тисяч доларів від бізнесмена.

На сьогодні тривають невідкладні слідчі дії за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення чиновнику про підозру та обрання міри запобіжного заходу.

В СБУ зазначають, що викриття протиправної діяльності проводилось за сприяння керівництва Вінницької ОДА спільно зі слідчими Територіального управління ДБР, розташованого у м. Хмельницький, під процесуальним керівництвом Вінницької обласної прокуратури.