Розклад руху трамваїв, тролейбусів і автобусів Вінниці доступний в iPhone. Безкоштовний додаток розробив вінничанин

53 Новости Винницы

Владислав Петрук два роки тому розробив мобільний додаток з розкладом громадського транспорту Вінниці, який можна безкоштовно завантажити через App Store. Нещодавно опцію оновив, додавши розклад руху автобусів. 22-річний вінничанин розробив програму безкоштовно для жителів та гостей міста. Користуватись додатком можна теж, не сплачуючи кошти за завантаження.

«Це зручно для пасажирів громадського транспорту. Але я ще дуже хотів би зробити розклад руху в реальному часі. Буває що трапляється якась аварія і відбувається збій в розкладі. Два роки тому я звертався в профільний департамент Вінницької міської ради з пропозицією, але тоді в них не було технічної можливості. Зараз в трамваях, тролейбусах і автобусах Вінниці встановлена GPS-навігація і мобільний додаток може показувати рух в реальному часі. Буду знову пропонувати представникам мерії, щоб надали дані аби показувати на карті рух транспорту в реальному часі», — розповідає Владислав.

Для того, щоб скористатись мобільним додатком його просто потрібно завантажити в свій iPhone (https://apps.apple.com/ua/app/%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0/id1345296143).

Додаток працює, коли в мобільному ввімкнений Інтернет. Якщо Інтернету немає, то показує останні завантаженні дані і дату, коли була синхронізація руху транспорту.

Владислав може зробити подібний додаток з розкладом руху громадського транспорту для всієї України.

«В програмі «Дія» можна теж зробити розділ з розкладом руху громадського транспорту по всій Україні, щоб кожен користувач міг обирати потрібне йому місто. Я надав свої пропозиції розробникам «Дії», відповідь ще не отримав», — говорить Владислав.