Прямо зараз! Міхо не побоявся сказати – нічого не роблять! Президент розлючений – як він посмів?

970 Новости Винницы

Захоплення українського судна з українськими моряками на борту грузинською владою нічим не відрізняється від піратства сомалійських піратів. Сам суддя на першому ж засіданні визнав, що вони взагалі нічого не порушували. Просто грузинській владі захотілося потримати їх у в’язниці і вибити якісь зізнання, щоб виправдати своє беззаконня. Про це пише грузинський та український політик Міхеіл Саакашвілі у своєму телеграм-каналі.

Мені здається, в української влади є величезний арсенал інструментів, щоб змусити незаконну грузинську хунту, відпустити українців і громадянина Грузії українського походження, які були перехоплені в морі в грубе порушення міжнародного законодавства і законодавства Грузії. Але чомусь влада обмежується усними протестами і нічого не конкретного поки що не робить.Прямо зараз! Міхо не побоявся сказати – нічого не роблять! Президент розлючений – як він посмів?

Якби грузин захопили в якийсь сусідній країні, а такі факти бували, ми їх звільняли максимум за кілька днів, використовуючи весь наш інструментарій.

Сподіваюся, українські чиновники нарешті ще більше активізуються та будуть вживати конкретних заходів, а не просто посилати консула на засідання суду і посилати ноти…

Нагадаємо, 3 грудня двоє українців і один житель Грузії намагалися переплисти Чорне море на приватному човні . У нейтральних водах Чорного моря їх затримали грузинські прикордонники.

Як тоді повідомлялося, чоловіки намагалися перетнути кордон Грузії, судно прикордонники навіть брали на абордаж. Пізніше сало відомо, українців звуть Юрій Хомич і Володимир Дьяченко, а жителя Грузії — Михайло Батурин. Їх звинувачують в незаконному перетині державного кордону Грузії.