Пройти сеанс масажу та отримати консультацію: у Вінниці працює кабінет фізичної реабілітації для учасників бойових дій

48 Новости Винницы

У Вінницькому міському центрі допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їм сімей та сім’ям загиблих – відкрили кабінет фізичної реабілітації. Там можна отримати консультацію реабілітолога, пройти сеанс масажу та зайнятися індивідуальною гімнастикою. Послуги безкоштовні. За два тижні кабінет реабілітації відвідали уже 50 клієнтів.

Про це пише Суспільне Вінниця.

Трирічного Мирона на консультацію у кабінет фізичної реабілітації привела мама Вікторія Савич. Хлопчик свого тата – Віталія Гуськова – учасника бойових дій, не бачив. Той помер, коли Вікторія була вагітною.

«У нас є певні питання по здоровʼю. Ми цим займаємося з місяця його народження. І прийшли до реабілітолога», – каже Вікторія Савич.

Прийшов на консультацію і Євгеній Ісаєв. Чоловік працював водієм карети швидкої на сході країни з 2016 по 2017. Каже, через навантаження на спину відчував постійні болі.

Євгену Анатолій Тимчук сперш проводить сеанс масажу. Далі переходять до заняття на профілакторі Євмінова.

Реабілітолог Анатолій Тимчук каже, що бійці, які приходять до нього, мають проблеми з хребтом через постійні навантаження на опорно-руховий апарат.

«Це і важка робота, це і носіння форми, різних засобів захисту. Це і постійний рух, постійне стояння на ногах. Також звертаються люди з мінновибуховими травмами», – каже Анатолій Тимчук.

На консультації реабілітолог переглядає обстеження та відповідні документи, а вже потім підбирає відповідний комплекс вправ.

До клієнтів, які не можуть самостійно прийти, Анатолій Тимчук приїздить додому.

Сергій Бондаренко прийшов на заняття гімнастикою. Каже, відчув біль у спині, а тому відвідав кабінет фізичної реабілітації.

«Спина болить через довге навантаження на хребет. Броня теж має свою вагу, яка впливає на наше здоровʼя», – каже Сергій Бондаренко.