Порошенко і Медведчук об’єднались. У ці хвилини! Захоплення влади – Тимошенко в а*уті. Почалось – СБУ відреагує

457 Новости Винницы

Запорізька народна республіка (ЗНР) та передача Запорізького краю під контроль Кремля! Саме такий сценарій очікує Запорізьку область найближчим часом, якщо СБУ та керівництво держави терміново не відреагують на злочинні спроби людей Медведчука, захопити владу у Запорізькій обласній раді!

Такими словами починає свій пост у соціальній мережі Фейсбук депутат Запорізької обласної ради Владислав Куценко.

Передаємо його слова прямим текстом:

Розуміючи політичну та юридичну відповідальність, я роблю заяву про спробу злочинного перевороту в Запорізькій обласній раді, метою якого є передача влади в області агресору, з усіма витікаючими наслідками!

ОПЗЖ + Європейська солідарність Порошенка (ЄС) – ганебний зрадницький альянс, який вчора яскраво проявився в Запорізькій обласній раді, має на меті привести до влади людей Медведчука!

Більшості у них і близько не має! Але спроба захопити владу – є!
Зраджуючи задекларовані європейські цінності та своїх виборців, які голосували за європейську інтеграцію, окремі обранці від ЄС, нажаль перетворились у звичайних посіпак Медведчука та ОПЗЖ!

Порошенко і Медведчук об’єднались. У ці хвилини! Захоплення влади – Тимошенко в а*уті. Почалось – СБУ відреагує

Перебуваючи під контролем народних депутатів від ОПЗЖ, окремі «проєвропейські» ЄСівці, своїми руками наближають створення ЗНР!

Гучні оплески від депутатів ОПЗЖ промовам спікера ЄСівця – це «перемога»!

Вчора на першій сесії Запорізької обласної ради народні депутати від ОПЗЖ, прикриваючись депутатським мандатом, а також обласні обранці від цієї партії вчинили безлад у Запорізькій обласній раді, увірвалися до приміщення де відбувалось таємне голосування, тиснули та залякували депутатів, вкрали бюлетені для таємного голосування, і як наслідок, зірвали голосування за голову обласної ради та спотворили волевиявлення так, що комісія не змогла встановити результати голосування!

У ситуація що склалася, кожний з нас повинен дати відповідь на питання, чи хочемо ми бачити у кріслі голови Запорізької обласної ради людину Медведчука?
«Батьківщина» – ПРОТИ!

Отже, з понеділка ми починаємо плідну співпрацю з СБУ!
«Батьківщина» зробить все, щоб не дозволити створити Запорізьку народну республіку (ЗНР), та закликає всі здорові демократичні політичні сили об’єднатися для досягнення цієї мети, у тому числі і справжніх патріотів з ЄС (які звичайно є у цій партії), а не тих, які продали свої принципи!

Зазначимо, раніше ми повідомляли про те, що у Запоріжжі під час обрання голови обласної ради, яке тривало до ночі суботи, 12 грудня, сталися бійки між депутатами.

Як повідомляє “Інтерфакс-Україна”, у рамках першої сесії Запорізької облради мало відбутися голосування за нового голову в таємному режимі.

На цю посаду були висунуті дві кандидатури – нинішній глава Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін від партії “Слуга народу” та гендиректор ТОВ “Будсервіс” Геннадій Шевченко від партії “Об’єднання” мера міста Володимира Буряка.

За словами деяких депутатів, перед голосуванням виникла “негласна коаліція, створена представниками “Слуги народу”, “Опоблоку” і “Батьківщини”, які намагалися обрати головою облради Боговіна”.

Однак кандидатура Боговіна набрала 40 голосів при необхідному мінімумі в 43 голоси.

Як написав у Facebook депутат Запорізької облради від “Європейської солідарності” Ігор Артюшенко, на сесії сталася “нечесна поразка”.

“Так, депутати в бюлетенях ставили не “плюсики” або “галочки”, а свої номери! Ба більше, коли вони зрозуміли, що нечесно програли… намагалися винести бюлетені із залу. Але їм це не вдалося. Бюлетені були повернуті”, – підкреслив він.

Порошенко і Медведчук об’єднались. У ці хвилини! Захоплення влади – Тимошенко в а*уті. Почалось – СБУ відреагує

За словами Артюшенка, на заклики депутатів оголосити результати голосування, вони не відреагували, а лічильна комісія банально втекла із залу разом з головою ОДА.

“В обласній раді бувало всяке. Але такої ганьби ще не було”, – додав представник “ЄС”.

У результаті в роботі сесії облради було оголошено перерву до 14:00 15 грудня. Депутати звернулися в поліцію з вимогою дати правову оцінку того, що сталося, і відкрити кримінальне провадження.