По лікарням Вінниччини "на кисні" знаходяться понад тисячу пацієнтів

13 Новости Винницы

На сьогодні на Вінниччині розгорнуто 3170 ліжок для «ковідних» пацієнтів. В регіоні вони заповнені 62 відсотки.

«Лише за останній тиждень ми розгорнули понад 350 койко-місць. Протягом тижня готуємо ще 90 ліжок у Центрі інфекційних захворювань», — повідомила Тетяна Бондаренко, заступник директора Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА.

Вона також зауважил, що в області на «кисні» знаходяться понад тисячу пацієнтів.

«Це також антирекорд. 1093 пацієнтів з 27-ми стаціонарах. Троє людей у важкому стані, отримують штучну вентиляцію легень. Близько 90-та на режимі СІПАП – це також апарат ШВЛ, але пацієнт дихає сам. Апарат йому лише допомагає. Інші знаходяться на постійному кисні», — продовжила Бондаренко.

Нагадаємо, на Вінниччині триває вакцинація. Станом на 1 березня щеплення отримали понад 140 медиків. Серед них працівники новоствореного КНП обласний клінічний центр інфекційних захворювань. Його керівник Ігор Матковський став 117 медиком, який отримав вакцину. За годину у закладі його приклад наслідували ще майже 40 колег.

За вихідний на Вінниччині виявили 598 випадків захворювання на COVID. У Вінниці почали розгортати додаткові реанімаційні «ковідні» ліжка. Для надання інтенсивної допомоги пацієнтам з важким перебігом створюють 6 повноцінних робочих місць реанімації у міській клінічній лікарні №3 та 1-ому пологовому будинку – по 3 у кожному закладі.