ПЛР-тестування у Могилів-Подільському охопить 300 тисяч населення на півдні Вінниччині

23 Новости Винницы

У Могилів-Подільському будуть проводити ПЛР-тестування. Це розвантажить лабораторії обласного центру. Адже дослідженням буде охоплено до 300 тисяч населення. Нині підготовка приміщення для передачі устаткування, що придбано коштом державної субвенції.

«Обстеження зможуть проводити мешканці південної частини нашого регіону», — повідомляє Ольга Задорожна, директорка обласного департаменту охорони здоров’я та реабілітації.

Відділення уже готове до прийому пацієнтів. Тут повністю функціонує реанімаційний блок, обладнані функціональні ліжка. Відділення забезпечене апаратами ШВЛ та дефібриляторами.

Ще серед важливих об’єктів – ступінь готовності кардіохірургічного блоку лікарні та введення в експлуатацію ангіографа. За словами Ольги Задорожної, кардіохірургічний блок готовий майже на 98%.

«Ми маємо підготовленого кардіохірурга, який пройшов навчання в Інституті Амосова. Сформований штат відділення та завершився підбір середнього медичного персоналу. Наразі за кошти місцевого бюджету, а це 850 тисяч гривень, закуповується устаткування. Очікується введення в дію самого ангіографа», — зауважує Задорожна.

Нагадаємо, у Вінниці ввели від 13 березня, масові заходи заборонили. Сьогодні у Вінницькій області знову понад дев’ятсот нових випадків COVID-19 за добу.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info