Вжез 17 листопада по 6 грудня в Австрії введуть повну локдаун через дуже складну епідеміологічну ситуацію з COVID-19. Як повідомляє авторитетне європейське видання Reuters, дане рішення уряд Австрії оприлюднив в суботу, 14 листопада. Згідно з рішенням уряду, людям заборонять знаходиться на вулиці без поважної причини. До цього в Австрії діяла комендантська година з 20:00 до 6:00. Водночас громадянам можна буде у вільний час зустрічатися тільки з однією людиною або з однією сім’єю з найближчого оточення. promo content Mgid 4 Promate AirGrip-3 Потужний магніт, міцна прищіпка та якісні, міцні матер... Rozetka Сучасний респіратор Максимально щільне прилягання до лиця! Rozetka Також закриється майже вся торгівля, заклади сфери обслуговування (перукарні та салони краси). Середні школи вже перейшли на дистанційне навчання, також будуть переведені молодші школи. Виняток становитимуть продуктові супермаркети, ринки, зоомагазини, заправні станції, банки, поштові відділення, салони зв’язку, тютюнові магазини та сервісні центри. Однак їхні години роботи будуть обмежені за часом: з 6:00 до 19:00. Канцлер Австрії Себастьян Курц закликав громадян ні з ким не зустрічатися в цей час. “Якщо ви живете один, ви повинні вибрати людину, з якою будете підтримувати зв’язок під час ізоляції”, – зазначив канцлер. За минулу добу, 13 листопада в Австрії зафіксовано 9586 нових випадків заражень коронавірусом.

“Навіть з дому виходити не можна”: перша в Європі країна повторно вводить повний локдаун

211 Новости Винницы

Вжез 17 листопада по 6 грудня в Австрії введуть повну локдаун через дуже складну епідеміологічну ситуацію з COVID-19.

Як повідомляє авторитетне європейське видання Reuters, дане рішення уряд Австрії оприлюднив в суботу, 14 листопада.

Згідно з рішенням уряду, людям заборонять знаходиться на вулиці без поважної причини. До цього в Австрії діяла комендантська година з 20:00 до 6:00. Водночас громадянам можна буде у вільний час зустрічатися тільки з однією людиною або з однією сім’єю з найближчого оточення.

Також закриється майже вся торгівля, заклади сфери обслуговування (перукарні та салони краси). Середні школи вже перейшли на дистанційне навчання, також будуть переведені молодші школи.

Виняток становитимуть продуктові супермаркети, ринки, зоомагазини, заправні станції, банки, поштові відділення, салони зв’язку, тютюнові магазини та сервісні центри. Однак їхні години роботи будуть обмежені за часом: з 6:00 до 19:00.

Канцлер Австрії Себастьян Курц закликав громадян ні з ким не зустрічатися в цей час.

“Якщо ви живете один, ви повинні вибрати людину, з якою будете підтримувати зв’язок під час ізоляції”, – зазначив канцлер.

“Навіть з дому виходити не можна”: перша в Європі країна повторно вводить повний локдаун

За минулу добу, 13 листопада в Австрії зафіксовано 9586 нових випадків заражень коронавірусом.