Навчання СБУ: показали відео, як спецпризначенні з вертольоту висадились на дах багатоповерхівки у Вінниці

37 Новости Винницы

У Вінниці та в радіусі 40 кілометрів від обласного центру з 13 травня проводять антитерористичні навчання. Ці навчання максимально наближені до реальних умов. Сьогодні, 15 травня, останній день навчань. Загалом, від всіх спецслужб було задіяно майже 1 тисяча чоловік особового складу та близько сотні одиниць техніки.

Поліція, рятувальники та прикордонники СБУ уже відпрацьовували біля будівлі обласної адміністрації, що по вулиці Соборна, а також по вул. 600-річчя, 17.

«З 13 по 15 травня поточного року у місті Вінниця та в зоні 40 кілометрів навколо обласного центру відбуваються планові антитерористичні навчання. Метою цих навчань є перевірка готовності суб’єктів боротьби з тероризмом Вінницької області для реагування на можливі терористичні актів ліквідації їх наслідків.

Залучено спецпідрозділи СБУ, ГУНП, патрульна поліція, ДСНС, прикордонники, Нацгвардія, місцеві органи влади.

Протягом цих днів на території міста і області трапляються умовні надзвичайні події, на які учасники антитерористичної операції мають реагувати належним чином. Це для перевірки їх злагодженості дій для розуміння того, що кожен має робити в разі виникнення подібних подій в реалії», – прокоментував Денис Закаблук, речник СБУ у Вінницькій області.

У мережі з’явилося відео, як спецпризначенні з вертольоту висадились на дах багатоповерхівки у Вінниці.

Раніше повідомляла, що з 13 по 15 травня у Вінниці масштабні тренування координаційної групи Антитерористичного центру при СБУ у Вінницькій області, максимально наближені до реальних умов.

Населення просять не панікувати.