Наступного тижня на Вінниччину надійдуть нові поставки вакцин від COVID

25 Новости Винницы

З 21 по 24 травня на Вінниччину надійдуть нові поставки вакцин від коронавірусу. Привезуть AstraZeneca, CoronaVac та Pfizer.

Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА.

Вінниччина отримує нову поставку вакцин. Відповідно до інформації МОЗ України, область отримає вакцини:

-AstraZeneca (в період з 21 по 24 травня)

-CoronaVac ( в період 3 20 по 21 травня)

-Pfizer (в період з 21 по 23 травня, відповідно до розподілу – 18720 доз).

Також сімейні лікарі отримали доручення опрацьовувати списки очікування вакцинації. На підставі записів в «Дії» та за наявності достатньої кількості вакцини AstraZeneca вакцинуватимуть від COVID-19 у суботу та неділю.

Нагадаємо, що 12 квітня у Вінницьку область Міністерством охорони здоров’я України поставлено 5 600 доз вакцини CoronoVac, виробництва Sinovac Biotech. За рекомендацією МОЗ України, половина доз одразу були залишені на ревакцинацію через 28 днів. Даною вакциною вакцинуються маломобільні групи населення та особи, які за ними доглядають, а також працівники освіти, які беруть участь в ЗНО.

Також Вінниччина отримала 3510 доз вакцини Pfizer/BioNTech, нею вже вакциновано 2676 людей. Цією вакциною щеплюють працівників та пацієнтів інтернатних закладів для осіб похилого віку, працівники ДСНС, працівників прикордонних підрозділів.

Нині в області працюють 2 мобільні бригади, які пройшли навчання по вакцині Pfizer/BioNTech. 11-12 травня тренінги по роботі з вакциною Pfizer/BioNTech пройдуть медики ще 5 мобільних бригад. Від сьогодні, 11 травня, в області розпочалось щеплення другою дозою Pfizer/BioNTech.

Щодо вакцини AstraZeneca/Covishield, то 24 лютого МОЗ України передало на Вінниччину 17 800 доз вакцини AstraZeneca/Covishield, а 26 квітня поставлено 13 700 доз AstraZeneca SKBio. Вакцинуються люди з І та ІІ етапів Дорожньої карти та люди віком 65 років+. Всього AstraZeneca провакциновано 28 630 людей. З 19 травня в області стартує ревакцинація вакциною AstraZeneca.