Напередодні Різдва у Вінниці на маршрут випустять ще один тролейбус «VinLine» з автономним ходом

31 Новости Винницы

6 січня на продовжений маршрут 12А «Гніванське шосе — Немирівське шосе» випустять ще один тролейбус «VinLine» з автономним ходом. Тепер на маршруті курсуватимуть уже два подібні тролейбуси.

«Сьогодні, ми протестували роботу ще одного вінницького тролейбусу «VinLine». Наприкінці минулого року на машину поставили додаткове обладнання на ще один тролейбус за дорученням міського голови задля того, щоб поліпшити перевезення пасажирів на цьому маршруті. Тролейбус заряджається від лінії, а коли стоїть в депо, то заряджається від 380 Вт, тобто просто робиться підзарядка. Зарядки вистачає йому тієї, що він заряджається на лінії для стабільної роботи протягом дня. Акумулятор дозволяє їхати 20 км без прив’язки до контактної мережі. Завтра він вийде на маршрут і працюватиме за графіком», ‒ розповів генеральний директор КП «Вінницька транспортна компанія» Михайло Луценко.

В міськраді зазначають, тролейбуси «VinLine» створюють на базі Вінницької транспортної компанії. У 2020-ому році працівники компанії зібрали два тролейбуси. Цього року планують виготовити 10 тролейбусів з автономним ходом. Реалізація цього проекту дозволить покращити сполучення з віддаленими районами та приєднаними територіями.

Нагадаємо, продовжений тролейбусний маршрут відкрили восени минулого року. На цій ділянці тролейбус автономно проїжджає 7,2 км в обох напрямках ‒ від Гніванського до Немирівського шосе.

, фото ‒ з сайту міськради