Нам достатньо 5 хвилин: АН «Берген» — вінницьке агентство нерухомості

23 Новости Винницы

Нікому не цікаво просто так рекламувати чужий бізнес, тому ми заплатили за розміщення цього матеріалу, щоб отримати можливість в трьох тисячах символів розказати про свій проект. Якщо вам не сподобається — ми втратимо частину рекламного бюджету і наблизимо себе до банкрутства.


А ось що втрачають вінничани, які не співпрацюють з вінницьким агентством нерухомості «Берген»:

— гарантовані 3 000 гривень на рекламу конкретно свого об’єкту. Тобто кожного разу, коли клієнт підписує ексклюзивний договір в АН «Берген», ми закладаємо 3 000 гривень на рекламу конкретного об’єкта клієнта. Якщо клієнт не підписує з нами ексклюзивний договір, він не отримує 3 000 гривень на рекламу свого об’єкту.

— професійну фотозйомку. На жаль, вінничани, що не обирають «Берген», точно втрачають класну фотосесію свого об’єкту, яку отримують ті, хто обирає агентство нерухомості «Берген» в якості свого партнера з питань нерухомості!

— графічний план об’єкту. Можливо, тим людям, що звикли до інших агентств нерухомості, і непотрібний безкоштовний графічний план об’єкту, який готує наш професійний дизайнер-архітектор. Але ті, хто все-таки обрав АН «Берген» для співпраці, не відмовляються від такої опції, бо зрозумілий план об’єкту дозволяє більш точно розказати про вашу квартиру або будинок потенційним покупцям

— спокій. Зізнаємося чесно, ми б теж хотіли, щоб кількість показів дорівнювала кількості успішних угод. Але реальність інша: щоб продати об’єкт, треба показати його всім охочим, а іноді й по декілька разів. Тобто, потрібно постійно телефонувати, пояснювати, назначати зустрічі, іноді їх переносити, потім знову телефонувати. Важко сказати, як справляються з цим люди, які не є клієнтами АН «Берген». А от клієнти АН «Берген» справляються з такими задачами дуже просто — делегують їх нам

— повний юридичний супровід угод. Хто не з нами, той не в курсі, що агентство нерухомості «Берген» — це пристань відразу декількох досвідчених юристів. Тому уважний юридичний супровід угод з нерухомістю — мінімум, на який можуть розраховувати наші клієнти.


Ще декілька фактів, які можуть коротко розказати про АН «Берген»:

— Берген – це місто в Норвегії. Нас надихає рівень розвитку Скандинавії

— Ніхто з команди агентства не був у Бергені. Поки що

— Головний офіс АН «Берген» – один з найсучасніших офісів Вінниці

— 9 із 10 відвідувачів головного офісу стають клієнтами АН “Берген” (заходьте в гості!)

— АН «Берген» закриється восени, якщо наше знайомство не виросте у партнерство.


Якщо у вас виникли питання або ви хочете завітати до нас у гості, залишаємо контактні дані:

Сторінка Фейсбук: https://www.facebook.com/an.bergen.vn

Сторінка Інстаграм: https://www.instagram.com/an.bergen.vn/

Мобільні телефони: +380 95 559 80 80, +380 73 559 80 80, +380 98 559 80 80

Пишіть — будемо раді! Не соромтеся відволікти нас від якоїсь важливої роботи, бо саме знайти нові знайомства та нові партнерства — це і є наша робота.

З повагою,

команда вінницького агентства нерухомості «Берген»