На ЗНО з української мови та літератури у Вінницькій області зареєструвалось понад 11 тисяч учасників

5 Новости Винницы

В Україні 1 червня проводять ЗНО з української мови та з української мови і літератури. У Вінницькій області на проходження тесту з української мови зареєструвались 4460 осіб. Тестування з української мови і літератури складатиме у Вінницькій області 11231 особа.

Про це повідомляє Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти.

Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту тривав з 9:50 до 10:50 години.

«У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску», — зазначено в повідомленні.

Якщо учасник прибуде до пункту тестування після 10:50, його не буде допущено до участі в ЗНО.

Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО дозволена лише за наявності таких документів:

  • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.
  • У разі неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу учасника не буде допущено до пункту проведення ЗНО.

«Для учасників, які з поважних причин не зможуть взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (ураховуючи день проведення) подати заяву до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти. Зразок заяви та перелік документів, які необхідно надати, можна знайти у відповідному розділі на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти», — зазначено в повідомленні ВРЦОЯО.

Бажаємо кожному учаснику, кожній учасниці показати свій найвищий результат на ЗНО.

Нагадаємо, основна сесія ЗНО розпочалась 21 травня тестуванням з хімії. 25 травня провели ЗНО з англійської мови. У Вінницькій області було зареєстровано 5054 абітурієнтів. 28 травня провели тестування з математики.