На Вінниччині засудили чоловіка, який розбещував дітей

42 Новости Винницы

Ухвалою Вінницького апеляційного суду залишено без змін вирок Хмільницького міськрайонного суду, яким 31-річного жителя Хмільницького району визнано винуватим у вчиненні розбещення малолітніх дітей. Чоловіку призначено покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

Про це повідомили у Вінницькій обласній прокуратурі.

Досудовим слідством встановлено, що у квітні 2020 року обвинувачений вчинив щодо двох малолітніх дівчаток, які мешкали по сусідству, розпусні дії сексуального характеру. Зловмисник заманив дітей обіцянками пригостити солодощами та подарунками. Крім того, чоловік лякав дівчаток завданням шкоди життю і здоров’ю їхніх батьків.

Наступного разу обвинувачений обманом заманив дітей до комори свого будинку, де змусив їх танцювати в оголеному вигляді навколо металевої труби. Усе це він знімав на камеру мобільного телефону.

Пізніше, у червні 2020 року, чоловік завів малолітніх у зарослі кущів та демонстрував їм свій статевий орган, розповідаючи дітям про секс. Наляканим дівчаткам вдалося втекти додому і розповісти про все батькам. Дорослі з цією інформацією звернулися до правоохоронців.

У грудні 2020 року вироком Хмільницького міськрайонного суду чоловіка визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 156 КК України, та призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі.

Завдяки принциповій позиції Вінницької обласної прокуратури апеляційну скаргу захисника обвинуваченого Вінницьким апеляційним судом залишено без задоволення, а вирок суду першої інстанції – без змін.