На Вінниччині відремонтують майже 12 кілометрів дороги, що проходить через Брацлав

41 Новости Винницы

На Вінниччині з приходом тепла почали проводити ремонт на дорогах області. Зараз ремонтники взялися за дорогу, що частково проходить в межех Брацлава, села Грабовець та села Семенки. Загальна протяжність дороги, яку ремонтуватимуть, майже 12 кілометрів.

Про це повідомили у Службі місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області.

«У Вінницькій області активно продовжується реалізація проєкту Президента України «Велике будівництво», отже, зовсім скоро населення Брацлавської об’єднаної територіальної громади, у кількості 6 539 чоловік, зможе безпечно та безперешкодно пересуватись по автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О-02-21-05 Торків-Брацлав-Ситківці-Леухи-ст. Монастирище, км 23+790 – км 35+580, протяжністю 11,79 км, (перехідний об’єкт 2020-2021 років).

Ремонтована ділянка розпочинається та частково проходить в межах населеного пункту Брацлав, проходить через село Грабовець, кінець траси знаходиться в межах села Семенки Вінницької області. Минулого року на зазначеній вище автомобільній дорозі було влаштовано вирівнюючий та верхній шар асфальтобетонного покриття протяжністю 11,79 км», – йдеться у повідомленні.

З потеплінням, у квітні 2021 року, тут розпочали працювати дорожники ТОВ «Шляхбуд» (переможець державної закупівлі на проведення поточного середнього ремонту у електронній системі «Prozorro»). Очікувана вартість закупівлі склала 142 945 369,00 грн. Вартість договірної ціни в результаті проведення державної закупівлі склала 111 400 000,00 грн. В результаті аукціону виникла економія коштів в сумі 31 545 369,00 грн.

Зараз видаляють чагарники на всій протяжності ремонтованої ділянки, укріплення узбіч щебеново-піщаною сумішшю. Проектом передбачене відкрите водовідведення. Встановлюють за укріпленою смугою узбіччя прийкрайкові лотки, на загальній протяжності – 5 308 м.

Фінансування здійснюється виключно за рахунок видатків Державного дорожнього фонду.

Роботи планують завершити до кінця листопада поточного року.