На Вінниччині відремонтують дорогу між селами, яка з’єднує дві громади

32 Новости Винницы

В 2021 році продовжать капітальний ремонт дороги Браїлів – Гнівань, яка з’єднує Жмеринську та Гніванську громади. Минулого року відремонтували ділянку до села Демидівка. Цього року ремонт проводитимуть від Демидівки, через Могилівку в напрямку Гнівані. Протяжність ділянки — понад 10 км.

Про це на своїй сторінці повідомила Ірина Борзова.

«На окремих ділянках планується поширення дороги. Тендерною документацією передбачено проведення робіт з розчистки узбічь, фрезерування і влаштування дорожнього одягу, облаштування і капітальний ремонт двох штучних споруд (водопропускні труби та укріплення русла). Також планують відремонтувати тротуари, встановити металеві огорожі. Нанесуть нову розмітку, встановлять нові дорожні знаки, облаштують місця для зупинок громадського транспорту», — зазначено в дописі народної депутатки від Слуги Народу.

Нагадаємо, наприкінці 2020 року завершили ремонт ділянки автомобільної дороги місцевого значення О-02-06-02 Браїлів-Гнівань, протяжністю майже 7 кілометрів. Зробили нові тротуари в межах Браїлова, укріпили узбіччя, оновили дорожнє покриття.

Дорога від Браїлова до Демидівки, яку відремонтували в 2020 році: