На Вінниччині судитимуть учасників організованої групи, які займалися сутенерством

25 Новости Винницы

На Вінниччині слідчі-детективи обласного главку поліції завершили досудове розслідування кримінального провадження щодо чотирьох осіб, яких підозрюють в сутенерстві. 20 січня з обвинувальними актами матеріали справи направили на розгляд до суду.

Про це інформують у відділі комунікації Національної поліції Вінницької області.

Як йдеться в повідомленні, слідчі встановили, що учасники угруповання – дві жінки, віком 31 та 42 років та двоє молодиків, 18 та 20 років, організували заборонений бізнес з надання платних сексуальних послуг, куди втягували молодих жінок, які опинились в складних життєвих обставинах. Серед них були і неповнолітні.

Правоохоронці зазначають, що між членами групи був чіткий розподіл ролей: чоловіки знаходили приміщення для надання послуг інтимного характеру, забезпечували охорону в разі виникнення конфліктних ситуацій з клієнтами, а жінки втягували дівчат у проституцію. Організувала таку злочинну діяльність молодша з жінок.

Чотирьом обвинуваченим інкримінують правопорушення за ч. 3 ст. 303 Кримінального кодексу України (сутенерство або втягнення особи у зайняття проституцією). Учасникам організованої злочинної групи загрожує покарання – до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Нагадаємо, на початку січня повідомили, що групі сутенерів повідомили про підозру.