На Вінниччині прокуратура подала в суд на колишнього мера щоб стягнути кошти, нараховані преміюванням

26 Новости Винницы

Гайсинською окружною прокуратурою до Бершадського районного суду Вінницької області подано позов до колишнього міського голови одного з міст області про стягнення 245 тис. грн, незаконно отриманих з бюджету.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури

«Установлено, що в 2019 році рішенням сесії міської ради колишньому міському голові було встановлено надбавку за розробку проєктів нормативно-правових актів в розмірі до 100% посадового окладу, вирішено здійснювати преміювання міського голови в розмірі до 100% посадового окладу та надавати міському голові щорічно матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення під час надання щорічної відпустки.

Вказане рішення було ухвалено в умовах реального конфлікту інтересів та з порушенням Закону України «Про запобігання корупції», оскільки його підтримав один із депутатів, який є сином міського голови, та сам міський голова», — зазначено в повідомленні.

Як писала , що Сьомий апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційну скаргу Вінницької обласної прокуратури на рішення Вінницького окружного адміністративного суду, визнав незаконним та скасував рішення сесії міської ради, ухвалене в умовах реального конфлікту інтересів.

Оскільки кошти, отримані незаконним шляхом, посадовцем добровільно не повернуті до бюджету, прокуратурою подано до суду позов про стягнення з колишнього міського голови відшкодування у сумі 245 тисяч гривень.