У п’ятницю в Гайсинському, Могилів-Подільському та Вінницькому районах області пожежники зафіксували загоряння сухої трави.
«Рятувальники Вінниччини тричі за добу ліквідовували загоряння сухої рослинності.Загалом, вогнем знищено близько 2 га сухої трави», — повідомляють у ГУ ДСНС України у Вінницькій області.
Нагадаємо, що за спалювання твердих побутових відходів у населених пунктах області у березні було притягнуло до відповідальності 4 особи. Вінничан було притягнено до адміністративної відповідальності згідно ст. 82 КУпАП на загальну суму 2040 грн.