На дорозі Вінниця-Гнівань-Тиврів облаштовують сучасне освітлення. Фото

63 Новости Винницы

На дорозі «Вінниця-Гнівань-Тиврів» почали облаштовувати сучасне вуличне освітлення. Вартість робіт майже 8 мільйонів гривень. Зараз робітники приступили до розробки у землі траншеї для прокладання кабельної лінії. Після проведуть її зачистку, утрамбують шаром ґрунту та прокладуть кабель

Дані роботи виконують в рамках реалізації проекту «Велике будівництво», ініційованого президентом України. Закінчити роботи планують до кінця травня цього року.

Про це повідомили в Службі автомобільних доріг у Вінницькій області.

«Ділянка автомобільної дороги загального користування місцевого значення у с. Агрономічне Вінницького району, що перебуває на балансі ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області», має досить жвавий автомобільний, велосипедний та пішохідний рух. По обидві сторони дороги знаходиться новобудови приватного сектору. Однак, роками відсутня мережа вуличного освітлення.

Враховуючи численні звернення від мешканців щодо відсутності освітлення на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О-02-03-01 Вінниця-Гнівань-Тиврів на ділянці км 5+887 – км 8+683, з метою поліпшення рівня безпеки дорожнього руху і благоустрою території, на замовлення Підприємства та за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації розпочато роботи з облаштування нової сучасної мережі вуличного освітлення», – повідомили у СМАД.

В грудні минулого року Підприємством було проведено державну закупівлю у системі «Prozorro» по предмету: «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-03-01 Вінниця-Гнівань-Тиврів на ділянці км 5+887 – км 8+683, протяжністю 2,796 км в межах Вінницької області (влаштування зовнішньої мережі освітлення)», переможцем якої стало ТОВ «СПЕЦБУДСТРОЙМОНТАЖ».

Очікувана вартість закупівлі становила 7 539 287,00 грн., цінова пропозиція переможця склала 7 230 092,91 грн. У результаті проведення конкурентних торгів держава економить близько 309 194,09 грн. Дані роботи виконують в рамках реалізації проєкту «Велике будівництво» ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським.

Термін надання послуг – по 30 травня 2021 року.

На даний час працівники підрядного підприємства приступили до розробки у землі траншеї, для прокладання кабельної лінії. Після проведуть її зачистку, утрамбують шаром ґрунту та прокладуть кабель. Терміну служби та індексу кольоропередачі, в якості джерел світла встановлять 101 світлодіодний світильник, на загальній протяжності 2,796 км.

Нагадаємо, що вищезазначена ділянка автомобільної дороги відремонтована шляховиками у 2018 році. Так, як Підприємство комплексно підходить до ремонту автомобільних доріг, було вирішено зробити завершальним етапом ремонту — освітлення.