На дорогах Вінницької області встановлять 11 камер автоматичної фотовідеофіксації

29 Новости Винницы

В 2021 році в Україні планують встановити 220 комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, з яких 11 — у Вінницькій області.

Про в «Фейсбук» повідомив заступник директора департаменту МВС комунікацій зі ЗМІ Ярослав Тракало.

З опублікованих на сторінці слайдів видно, що комплекси автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху будуть встановлені на міжнародній трасі М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка». Всього по області буде 11 комплектів.

Зараз в межах Вінницької області не вставлені комплекси автоматичної фіксації порушень ПДР.

Розміщення приладів контролю на мапі станом на лютий 2021 року.


Довідка про роботу системи автофіксації

Система фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі (далі – Система) на початковому етапі буде фіксувати лише такий вид порушень Правил дорожнього руху, як перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів.

Фіксувати зазначені правопорушення будуть комплекси автоматичної фіксації — технічні засоби (прилади контролю) що дають змогу в автоматичному режимі здійснювати виявлення та фотозйомку або відеозапис подій, що містять ознаки адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Після фіксації події Системою інформація буде надходити до центру обробки даних автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху Департаменту патрульної поліції, де розглядається уповноваженим поліцейським, з врахуванням відомостей отриманих з відповідних баз даних (реєстрів), необхідних для винесення постанови про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі (далі – Постанова)

Адміністративну відповідальність за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, несе відповідальна особа:

  • фізична особа або керівник юридичної особи, за якою зареєстровано транспортний засіб
  • належний користувач відповідного транспортного засобу, якщо відповідні дані внесено в Єдиний державний реєстр транспортних засобів

У разі якщо транспортний засіб зареєстровано за межами території України до адміністративної відповідальності притягається особа, яка ввезла такий транспортний засіб на територію України.

Постанова може виноситися без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Після винесення Постанова друкується на паперовому бланку із спеціальними елементами захисту та протягом трьох днів надсилається відповідальній особі рекомендованим листом з повідомленням на адресу місця реєстрації (проживання) фізичної особи (місцезнаходження юридичної особи) або вручається особі, яка ввезла транспортний засіб (іноземна реєстрація) на територію України, відповідними підрозділами Державної прикордонної служби України. Постанова набирає законної сили після її вручення особі або отримання поштового повідомлення про вручення або про відмову в її отриманні, або повернення поштового відправлення з позначкою про невручення.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.