«Мрію стати артисткою»: у Вінниці нагородили переможців конкурсу від гурту «ТІК». Фото, відео

35 Новости Винницы

15 березня у Вінниці відбулось нагородження переможців стипендійного конкурсу від корпоративного фонду гурту «ТіК». Цьогоріч грошову допомогу для подальшого музичного розвитку отримали сім юних музикантів. Привітав переможців лідер гурту «ТіК» Віктор Бронюк. Зустріч закінчилась спільним дуетом з однією з учасниць конкурсу.

Щасливі та усміхнені. Семеро юних музикантів сьогодні отримали нагороди від лідера гурту «ТіК» Віктора Бронюка.

Один із переможців конкурсу Владислав Дмитрук. Хлопець грає на восьми музичних інструментах: диджеріді, баяні, гітарі, тамбурині, домрі, фортепіано, укулеле. Любов до музики юнак має з дитинства, розповідає мама Владислава. Майже всі інструменти семикласник опанував самостійно.

«Він тільки народився, а уже співав. Музика у нього в крові. Я йому казала завжди, що ти мрійник. Але він мені казав, мамо — мрії збуваються», — каже Лідія Дмитрук.

На виграні кошти юнак мріє придбати та опанувати новий музичний інструмент — скрипку.

Метою даного стипендіального конкурсу є підтримка і розвиток талановитих дітей та молоді, шляхом надання коштів для оплати за навчання в музичних освітніх закладах, придбання необхідних для розвитку талантів дитини музичних інструментів, деталей до музичних інструментів чи іншого необхідного приладдя, для оплати запису твору у студії звукозапису.

Розгляд заявок та надання грантів відбувався під час засідання Експертної комісії до складу якої входили представники гурту ТіК, представниці ЗМІ, місцевого бізнесу, відомі суспільні діячі/чки міста Вінниці, представники/ці молодіжних організацій міста, члени/кині Правління та Наглядової ради Фонду.