Мінрегіон профінансує два проекти від Вінницької області, які перемогли в конкурсі секторальної підтримки ЄС

23 Новости Винницы

Міністерство розвитку громад та територій України визначив переможців конкурсного відбору проектів регіонального розвитку. Було відібрано 56 проектів на загальну суму понад 535 млн грн, які будуть рекомендовані до фінансування у 2021 році. Відповідне рішення прийняла Конкурсна комісії з відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС. Лідери за кількістю поданих проєктів Львівська область – 68 та Одеська – 54. Від Вінницької області – два проекти.

Як повідомив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов у себе на Фейсбук-сторінці, перший проект Вінницької ОДА «Технологічне майбутнє Вінниччини. Навчання школярів області основам робототехніки, програмування та інноваційного підприємництва». Проект вартістю – 6346,68 тисяч гривен, ініціатором якого виступив Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації у співпраці з Асоціацією ІТ Компаній Вінниці. Загальна ціль проекту — розвиток Вінниччини як технологічного хабу, де молодь бачить перспективи для навчання та професійної реалізації.

Другий проект Агенції регіонального розвитку Вінницької області «Створення інформаційно-аналітичної системи управління регіональним розвитком, як якісної підсистеми в стратегічному плануванні територій Вінницької області», бюджет якого складає 2163,37 тисяч гривень.

«Варто зазначити, що конкурсний відбір проводився в рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України, де загалом було відібрано 56 проектів на загальну суму понад 535 млн грн», – додає Сергій Борзов.