Мер Вінниці оголосив догану керівнику комунального підприємства за преміювання

35 Новости Винницы

Вінницький міський голова 23 березня підписав розпорядження Про накладення дисциплінарного стягнення на керівника комунального підприємства «Вінницяміськліфт».

Документ опубліковано на сайті міськради.

В описі документу зазначено, що керівник КП «Вінницяміськліфт» Анатолій Уздемір підписав розпорядження про преміювання всіх працівників підприємства і себе теж преміював на 600 грн. Вінницький міський суд визнав це порушенням закону «Про запобігання корупції» та наклав штраф.

«Під час судового засідання Уздемір Анатолій Анатолійович свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнав та зазначив, що вказане правопорушення виникло з необережності, так як головний бухгалтер включила його в наказ про преміювання.

Рішенням Вінницького міського суду Вінницької області визнано начальника ВМКП «Вінницяміськліфт» Уздеміра А.А. винним в скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП та накладено на нього адміністративне стягнення у виді штрафу на користь держави в розмірі 200 (двісті) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 3400 (три тисячі чотириста) гривень 00 копійок», — зазначено в документі.

Відповідно, міський голова притягнув до дисциплінарної відповідальності керівника підприємства.

«1. Оголосити догану Уздеміру Анатолію Анатолійовичу, начальнику ВМКП «Вінницяміськліфт», — зазначено в розпорядженні.