Медведчук в ауті! В ЄС терміново сказали це, жорстка реакція – підтримали. Зеленський аплодує – браво!

678 Новости Винницы

Представник України при Європейському Союзі Микола Точицький заявив, що у Європейському Союзі “надзвичайно схвально” поставилися до запровадження Україною санкцій проти телеканалів NewsOne, ZIK та «112 Україна».

Про це дипломат заявив на засіданні Комісії з питань координації виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

“Можу сказати, що вже сьогодні, починаючи з самого ранку, і з вчорашнього вечора, надзвичайно схвально поставилися у Європейській комісії і Службі зовнішньої політики до вчорашнього рішення Ради національної безпеки по наших санкціях (проти телеканалів NewsOne, ZIK та «112 Україна» – ред.). Це поки що неофіційна реакція, однак я думаю, що в ході візиту прем’єр-міністра до Брюсселя ми почуємо і офіційну реакцію. Важливо правильно все це позиціонувати”, – сказав Точицький.

Коментуючи загалом питання санкцій ЄС, дипломат зауважив, що воно “залишається чутливим”. На думку Точицького, “нам варто чітко формулювати досьє, якщо ми хочемо мати більш ефективну реакцію Європейського Союзу”.

До слова, ​​колегіальне та юридично вмотивоване рішення про санкції щодо фізичної та юридичних осіб ухвалено одразу після того, як були зафіксовані та обговорені конкретні підстави для цього. Вдячний членам Ради національної безпеки і оборони за відповідальну та швидку реакцію.

Про це у своєму телеграм-каналі написав президент України Володимир Зеленський.

“Вдячний і представникам громадянського суспільства – за те, що абсолютно точно зрозуміли та підтримали необхідність цього рішення РНБО. Відверта та маніпулятивна пропаганда має отримати жорстку реакцію саме суспільства. Робота Служби безпеки також заслуговує на окрему подяку. Жодного сумніву, що всі загрози національній безпеці України отримають ефективну та законну відповідь” , – йдеться у повідомленні.

Медведчук в ауті! В ЄС терміново сказали це, жорстка реакція – підтримали. Зеленський аплодує – браво!