Кухня INSIDE: клієнтські історії

5 Новости Винницы

Хвилюючий період ремонту для вас і захоплива творча подорож для нашої команди. Найприємніша частина – вибір оздоблення і замовлення меблів. Поділимося історіями кухонь INSIDE за останні кілька місяців.

Впевнені, ви знайдете їх корисними.

Ця кухня навчила нас не боятися чорного. Ми — грамотні професіонали, але, по-секрету, ліниві господарі. Тому завжди рекомендуємо клієнтам практичні і невибагливі в догляді меблі.

Чорний колір — класна контрастна деталь, яка зробить інтер’єр виразнішим. Про клопіт з відбитками пальців на чорному ходять легенди. Але якщо обрати приглушений чорний, вийде і красиво, і практично.

Перед тим, як пропонувати відтінок, ми вивчали питання сповна. Перевіряли на відбитки пальців. Ті, на яких не залишалися сліди, брали додому,щоб перевірити, чи припадатимуть пилом. Оцінили колір з домашнім освітленням. В умовах шоу-руму візуально він може відрізнятися.

Врешті замовники зупинили вибір на неповторній вологостійкій стільниці та стіновій панелі Arpa.

Півострів з нішею під бар – це любов з першого погляду. Потягнувся за бокальчиком за скляною вітриною. Нахилився, вибрав пляшку червоного.

****

А ця кухня для великої сім‘ї, якій стало тісно в квартирі. Найкраще про неї розповів сам господар:

— Мені не довелося звикати до нової кухні. Одразу було зрозуміло, що де має розміститися, — власник потішив зауваженням. Адже ми давно прагнемо створювати кухні з інтуїтивним інтерфейсом.

Ідея на мільйон – вбудована морозилка в острові. Після цих клієнтів її охоче підхопили інші наші замовники. Вбудовані в острів розетки – це дуже зручно.

Продумана ергономічна кухня із сучасних матеріалів — новий рівень комфорту у повсякденному житті наших клієнтів. Гості, запрошені на новосілля, були вражені!

****

Кухня з кармічною стільницею. Ми замінювали її тричі. Перший раз стільниця приїхала з подряпинами. Ми не прийняли її в перевізника, а одразу відправили виробнику для заміни. Виготовлення нової займе не менше тижня.

Замовник обурюється. Має право — на вихідних він завозить речі в будинок. Як готувати для сім’ї без стільниці?

В офісі мозковий штурм. Хтось із команди запропонував встановити тимчасову робочу поверхню з листа ДСП. Ми врізаємо в імпровізовану стільницю техніку, раковину. Замовник спокійно чекає. Через 2 тижні стільниця приїжджає, ми встановлюємо. А наступного ранку виявляється, що саме на цій білій текстурі без жодних вкраплень залишаються плями від чашки з кавою, які нічим неможливо вивести.

Ми одразу приймаємо сторону клієнта і ведемо переговори про повернення. Тим часом замовляємо білосніжну акрилову стільницю, яку бачите на фото.

Результат історії – клієнти запрошують на чай і фотосесію новенької кухні й рекомендують нас друзям, у яких теж ремонт.

Завдяки цій чарівній кухні ми здобули 2 скіли – якщо замовник бажає білу гладеньку стільницю — одразу пропонувати камінь. А всім нашим замовникам на час очікування стільниць із міцних матеріалів (через технологію виробництва вони виготовляються після заміру вже встановленої кухні) пропонуємо тимчасові стільниці з ДСП, щоб вони не відчували незручності.

На фото кухня із тимчасовою стільницею з ДСП (м. Ладижин)

****

Бачили б ви, яким ретельним був підбір матеріалів для цієї кухні! Замовляли декілька викрасок, дизайнер готувала кілька варіантів візуалізації. Оскільки кожен був по-своєму красивий, то вибір був нелегкий.

За бездоганно підібраною «зовнішньою оболонкою» багато цікавинок. Наприклад, функціональний цоколь з шухлядами для зберігання (в тому числі, шухляда під миски для домашнього улюбленця).

Також ми встановили стінову панель, ідентичну стільниці. Стильне рішення, завдяки якому вдалося обійтися без відбортовки і створити органічну цілісну картинку.

До речі, якщо ваша кухня з балконом, рекомендуємо обставити його разом із замовленням кухні. Наша «фішка» — майстерно приховані комунцікації за фасадами лаконічної шафи-купе. Не спотворюйте ваші меблі комунікаціями! Ми знайдемо рішення, як їх гармонійно і технічно правильно приховати.

Обростає класними історіями портфоліо INSIDE. Вдячні, що рекомендуєте нас!

Якщо ви мрієте про кухню з найсучаснішими фішечками, телефонуйте в INSIDE.

З Вами працюватиме команда менеджерів, дизайнерів, конструкторів і технологів. А в результаті ви отримаєте красиві та всебічно продумані меблі!

  • Технічний проєкт; план розводки електрики й розкладки плитки;
  • Заводське виробництво;
  • Працюємо за договором, гарантії.

Наші контакти:

Меблі INSIDE https://inside.org.ua/

0979541662, Антоніна

0957880201, Юлія