Винница

Країну трясе!! Зеленський в ш0ці – висунули підозру, неочікувані факти. Призначив особисто – країна гуде

1167 Новости Винницы

Офіс генерального прокурора України висунув підозру полковнику СБУ Дмитру Нескоромному в замаху на вбивство начальника Головного управління внутрішньої безпеки бригадного генерала СБУ Андрія Наумова.

Про це в Facebook повідомив журналіст Юрій Бутусов. Далі прямим текстом:

За даними джерел Цензор.Нет, підозру виписано 23 січня, але до сих пір не вручено Нескоромному, його місцеперебування правоохоронними органами поки не встановлено.

Однак за даними слідства і за даними джерел Цензор.Нет, близьких до Нескоромного, він знаходиться в Україні. Його розшукують.

Інформація телеграм-каналу, який нібито відкрив Нескоромний, про те, що він нібито виїхав до Німеччини не відповідає дійсності.

Насправді сім’я Дмитра Нескоромного тісно пов’язана з Росією, і загроза втечі існує тільки в цьому напрямку.
Нескоромний – родом з Луганська, але він не є учасником АТО, оскільки в ході війни неодноразово відмовлявся виїжджати на фронт.

Цей факт не завадив під час війни зробити Нескоромному блискучу кар’єру. У липні 2019-го Нескоромний був призначений на пост заступника голови СБУ, а листопаді 2019 го він був призначений президентом Володимиром Зеленським на другий за значимістю посаду в СБУ – перший заступник глави СБУ – начальник головного управління по боротьбі з корупцією.

Його дружина Нателла, за даними Цензор.Нет, громадянка Російської федерації, також джерела стверджують, що російське громадянство мають і троє дітей у цій родині. У них значна кількість родичів в РФ.

Країну трясе!! Зеленський в ш0ці – висунули підозру, неочікувані факти. Призначив особисто – країна гуде