Година Землі 2016 – Естафета добрих справ

696 Новости Винницы

WWF знову запрошує українців приєднатися до Години Землі! Ця кампанія щороку об’єднує всіх, кому небайдуже майбутнє Планети. 19 березня о 20:30 мільйони людей по всьому світу на годину вимикають світло в домівках та на робочих місцях. Щоб підтримати кампанію, в темряву поринуть сотні знакових спорудах на кшталт Ейфелевої вежі та Сіднейської опери. Кожен може приєднатися до акції, щоб таким чином висловити свою підтримку всесвітньому природоохоронному рухові. Цього року Година Землі в Україні запускає Естафету добрих справ, до якої приєднується багато відомих людей країни,аби надихнути інших робити добро для Планети.
Година Землі_3

Година Землі була започаткована Всесвітнім фондом природи WWF в Сіднеї (Австралія) у 2007 році іперетворилася на всесвітню екологічну ініціативу. Відтоді кампанія об’єднала понад 7000 міст у 172 країнах на всіх континентах у прагненні до майбутнього, де людина живе в гармонії з природою.

 

«Вимкнення світла на одну годину не має на меті прямої економії енергії. Це символічна дія, яка повинна привернути увагу людей, організацій, бізнесу, країн до екологічних проблем Планети та об’єднати їх для вирішення цих проблем. Ефект кампанії набагато більш фундаментальний і довгостроковий, ніж одноразове заощадження енергії – це зміна звичок мільйонів людей, зміщення акцентів із суспільства споживання до суспільства, яке живе в гармонії з природою, це економія природних ресурсів щодня, а не впродовж однієї години на рік», – коментує Катерина Куракіна, координатор кампанії Година Землі в Україні.

 

Цьогорічна тема Години Землі в Україні – Естафета добрих справ – це Інтернет-флешмоб, який закликає людей підтримати Годину Землі, здійснювати добрі, корисні для планети вчинки, ділитися результатами з іншими і передавати Естафету друзям. В Естафеті добрих справ можуть взяти участь усі бажаючі – як окремі люди, так і організації, спільноти, навчальні заклади тощо. Для участі в Естафеті потрібно зняти відео до 20 секунд про свою добру еко-справу та викласти його в соціальних мережах із хештеґом #estafeta_dobra. Більше інформації можна отримати на сайті кампанії wwf.panda.org/eh16

 

Естафету добрих справ підтримують відомі люди країни – культурні та громадські діячі, артисти та колективи. Вони викладатимуть свої відео протягом місяця на сторінки Години Землі в соцмережах. Також, кампанію Година Землі 2016 підтримує Міністерство екології та природних ресурсів України та Державнеагентство з енергоефективності та енергозбереження України.Година Землі_1

 

Промоушн-акції в Україні проводяться в партнерстві зкреативним агентством TABASCO та комунікаційними агенціями SPN Communications та GreenPR, які допомагають привернути увагу людей до Години Землі за допомогою оригінальних ідей і цікавих публікацій.

Інформаційна довідка

Година Землі– це всесвітній природоохоронний рух, започаткований Всесвітнім фондом природиWWF. Ми закликаємо громадськість, приватні компанії, представників урядових структур та місцевих спільнот вимкнути світло на одну годину 19 березня 2016року о 20:30, щоб продемонструвати свою підтримку природоохоронних дій. Година Землібула започаткована в Сіднеї у 2007 році, коли 2 мільйони людей вимкнули світло у своїх домівках. У 2008 році вже більш ніж 50 мільйонів людей у всьому світі долучилися до Години Землі. У 2009 та 2010 роках Година Землі охопила більше 4500 міст у 128 країнах світу на всіх континентах. 2015 рік побив всі рекорди – приєдналися більше 7000 міст у 172 країнах. В Україні кампанія проходить 8-й рік поспіль. У 2015 році до Години Землі приєдналися 55 міст та містечок України.WWF_logo

Всесвітній фонд природи (WWF) – це одна з найбільших та найповажніших незалежних природоохоронних організацій, представництва якої діють у більш ніж 100 країнах за підтримки майже 5 мільйонів людей по всьому світу. Місія Всесвітнього фонду природи – зупинити деградацію природного середовища планети та побудувати майбутнє, в якому людство житиме у гармонії з природою, шляхом збереження біологічного різноманіття світу, сталого використання природних ресурсів та зменшення забруднення і марнотратного споживання.