До обіду продали 1500 тюльпанів: у Вінниці чоловіки скуповують квіти до свята 8 Березня. Фото

24 Новости Винницы

8 березня у Вінниці продали неймовірну кількість тюльпанів. Лише з одної торгової ятки у центрі міста дня купили 1500 штук. І лише до другої половини дня. В середньому один чоловік витратив на їх покупку по 750 гривень.

17-річні Ігор та Валерій букети купили вдруге. Ще з ранку привітали мам, сестер та бабусь.

«А зараз йдемо до своїх дівчат. Сьогодні на квіти витратили по 750 гривень кожен. Аби їх купити, спеціально відкладали», — зауважують хлопці.

Аби подарувати квіти та ще на цьому заробити, деякі молодики вирішили купити тюльпани гуртом. Так зробив один вінничанин, який не називає свого імені.

«Я студент, і хочу заробити грошей. Це нормально. Продаю одну квітку по 25 гривень. Правда, вже склав всі по букетах. Від трьох штук. Є голландські, є українські, які виростили у теплиці. Українські мені кращі, бо свіжіші. А от у голландських красивіші бутони. Сам за сьогодні своїм жінкам подарував квітів десь на 1300 гривень. А от тепер буду працювати. Тільки вийшов, тому ще жодного букету не продав «, — пояснив він.

Від 9 ранку до 14 години понад 1500 тюльпанів продала Марія. Вона пропонує квіти перехожим неподалік Водонапірної вежі на Європейській площі.

«Вже третій раз мають підвезти квіти. Розбирають швидко. Один тюльпан у нас по 25 гривень. Всі привезені з Голландії. Найбільший букет, який до цього замовляли — 25 штук. Найбільшою популярністю користуються рожеві, білі та жовті. А от серед покупців, то частіше молоді чоловіки», — посміхається продавчиня.

Сьогодні квіти також пропонували неподалік зупинок в різних частинах Вінниці. Біля цих яток утворювалися черги. У квіткових магазинах тюльпани коштували по 35 гривень. Троянди — 70.

Нагадаємо, напередодні 8 Березня у Вінниці почався справжній ажіотаж на дизайнерські букети квітів. Лише один флорист робив за зміну по 50 квіткових композицій. Ціна за кожен стартувала від 450 гривень. Середня – удвічі більше.