День Перемоги у Вінниці без комуністичної символіки, лише зі словесною перепалкою

28 Новости Винницы

До Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня на території Вінницької області відбулось 60 заходів. До забезпечення публічної безпеки і порядку задіяно понад 1500 поліцейських. Також до патрулювання вулиць міста Вінниці і прилеглих місць проведення заходів залучені військовослужбовці Національної гвардії України.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Вінницькій області.

Як зазначив заступник начальника обласного главку поліції Ігор Волокітенко, крім забезпечення безпеки громадян, поліцейські стежать за дотриманням громадянами карантинних обмежень. З цією метою правоохоронці, в разі потреби, роздають присутнім медичні маски.

Сьогодні в обласному центрі однією з політичних партій проведено автопробіг. Поліція контролювала дотримання законодавства під час цього заходу. Жодних порушень не зафіксовано.

Під час покладання квітів представниками кількох політичних сил на Європейській площі поліцейські забезпечили дотримання правопорядку. Незначний словесний конфлікт між окремими його учасниками був врегульований поліцією діалогу.

Поліцейські продовжують нести службу в посиленому режимі до закінчення усіх масових заходів на території області.

Поліцейські нагадують, що за використання символіки тоталітарних режимів передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.