«COVID-19 забирає кращих». У Вінниці померла вчителька 25-ї школи

50 Новости Винницы

З життя пішла вчителька 25-ї школи Кремінська Жанна Олегівна. Вона навчала третьокласників початкової школи, любила дітей і діти любили її. «Вчити — означає вести до успіху», — цитата на сайті школи навпроти фото учительки.

Вінничани в соцмережах пишуть, що педагог померла в результаті ускладнень від коронавірусу.

«Поки ми торочимо про вакцинацію, про те, чи потрібна вона чи ні, COVID-19 забирає кращих. Не стало Жанна Кремінська, найкращої вчительки для мого сина та багатьох поколінь дітей, яких Жанна Олегівна встигла навчити вчитись. Вона, без перебільшення, була представницею вінницької педагогічної еліти. Те, що ковід забере з суспільства найкращих, тих, хто ще міг би принести стільки користі на Землі, вже зрозуміло давно. Але зараз його смертоносний рахунок підібрався дуже близько. І я б, радше, погодилася набути свій нинішній божевільний рівень антитіл за допомогою ковішилду, а не вірусу, який тримав мене в своїх обіймах місяць.

Бережіть себе, люди! Спочивайте з миром, Жанно Олегівно. Нам буде Вас не вистачати….», — написала Вікторія Родінкова.

«... невимовний біль і жах. Співчуття родині. Вона була потрібна так багатьом людям, вона могла виховати в любові ще так багато дітейВічна память Вам, назавжди наша Жанна Олегівна», — зазначено в дописі Оксани Поліщук, сина якої теж навчала Жанна Олегівна.