Чутки і політичні заяви! У МОЗ щ0йно ж0рстко випалили – Медведчук не чекав, Україна прийняла рішення. Спростували

465 Новости Винницы

Головний санітарний лікар України, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко спростував чутки про реєстрацію російської вакцини від коронавірусу “Супутник V”.

Про це чиновник написав на своїй сторінці в Facebook.

“Україна буде використовувати тільки ті вакцини проти COVID-19, які успішно пройшли третю фазу клінічних досліджень. Тому всі чутки і політичні заяви про державну реєстрацію в Україні російської вакцини-кандидата не відповідають дійсності”, – зазначив Ляшко в суботу.

Чутки і політичні заяви! У МОЗ щ0йно ж0рстко випалили – Медведчук не чекав, Україна прийняла рішення. Спростували

Він уточнив, що сьогодні вже існують вакцини, дозволені до використання за спеціальними процедурами.

“Для такої реєстрації використовувалися проміжні звіти клінічних досліджень. Виходячи з цього Україна прийняла рішення про можливість реєстрації вакцин, зареєстрованих в країнах з жорсткою регуляторною політикою. Підкреслюю, тільки при зазначених умовах будемо допускати вакцини до використання”, – зазначив Ляшко.

Він також додав, що згідно з наявними даними завершення третьої фази клінічних досліджень вакцини “Супутник V” заплановано на грудень 2021 року.

Нагадаємо, що раніше Медведчук заявляв, що Харківська компанія “Біолік” подала заявку на реєстрацію російської вакцини “Супутник V”. Політик зазначив, що організувати виробництво вакцини можна буде протягом 3-6 місяців.