Чи стикались вінничани із хейтом в соцмережах. Опитування

58 Новости Винницы

У світі інноваційних технологій слово хейт – образливий коментар, знайоме чи не кожному. «Інтернет-хейтинг» став поширеним із розвитком соцмереж. Журналісти дізнались чи часто містян ображають в Інтернеті.

«Я не беру участі у хейті. Певно у людей не зовсім щось із внутрішніми якостями, тому він проявляється. В Азії, до прикладу, кривдника можна легко засудити. В Україні, поки що,такого немає. Адже в інтернеті все безкарно», — каже вінничанка Катерина.

«Стикалась з хейтом в соціальних мережах, як і всі ставлюсь негативно. Гадаю, штрафи ніяк не допоможуть, — це совість кожної людини особисто»,- розповідає Олеся Українець.

«Я особисто не стикалась з образами, але я неодноразово бачила в інтернеті, як відноситься молодь до інших людей. Особливо підлітки проявляють неповагу. В першу чергу повинні стежити батьки за такою поведінкою своїх дітей», — ділиться спостереженнями Алла Самойлова.

«Залежить, що хейтити. Є такі ситуації, які можна і навіть треба, до прикладу з політиками. Гадаю, якщо ображають сильно і це зачіплює права особистості, то звичайно варто карати. Залежно, від ситуації визначати, які міри покарання», — ділиться власними думками вінничанка Марина.

Причини ненависті та привселюдного грубіянства в Інтернеті можуть бути різними: особиста неприязнь, неприйняття чужого успіху, поганий настрій. Психологи радять, найкраще – проігнорувати хама. Якщо потерпілий залишається спокійним, приставати до нього наступного разу кривднику вже не захочеться.

Головне, завжди будьте стримані, дотепні і впевнені в собі. Зберігайте спокій і власну гідність. І пам’ятайте: чим людина сильніша енергетично і фізично і впевнена в собі, тим менше хамства до неї буде направлено.