Через пандемію традиційний велозаїзд Санта-Клаусів у Вінниці скасували. Учасникам пропонують виїздити індивідуально

46 Новости Винницы

Традиційний, одинадцятий за рахунком, велозаїзд Санта-Клаусів у Вінниці скасували через пандемію коронавірусної інфекції. Тим не менш, організатори пропонують учасникам виїздити в костюмах індивідуально та поширювати фото своїх образів. Переможців оберуть в чотирьох номінаціях.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив представник організаторів акції Олександр Царевський.

«Традиційний (мав бути 11) Новорічний Велопарад ска-со-ву-єть-ся. Міскрада пропонує нам перенести на іншу дату в зв’язку із складною епідситуацією», ‒ йдеться в дописі Царевського.

Велоактивіст зазначає, що правоохоронці не нададуть супровід і, відповідно, не буде часткового перекриття на момент проходження колони. Проте дотримання карантинних обмежень контролюватимуть.

«Тобто, збір і проїзд колони велопараду стане мені мінімум в 17 000 грн. І повірте, перед тим, як з’явився цей допис, я спробував всі варіанти офіційно погодити і легально провести вже традиційний новорічний заїзд з лютим фаном, нагородженням найкращих образів і афтепаті.

Тим не менше… Індивідуальні поїздки в костюмі св. Миколая/Санта Клауса/оленя/зайчика не заборонені від слова взагалі.

Тому якщо хтось має бажання проїхатись містом на святково прикрашеному байку чи в костюмі святого Миколая або сніжинки ‒ вам ніхто не завадить (звісно якщо у вас буде масочка і ви будете дотримуватись ПДР)», ‒ зазначає Олександр Царевський.

Відтак, додає велоактивіст, масовий заїзд в місті були вимушені скасувати.

«Але ніщо не заважає Вам зробити індивідуальний святковий виїзд», ‒ каже представник організаторів акції.

Попри скасування масового заїзду, ініціатори заїзду все ж обиратимуть переможців у чотирьох номінаціях:

  • найкращий чоловічий образ (св. Миколай);
  • найкращий жіночий образ (снігуронька);
  • найліпше прикрашений байк;
  • навколонорічний креатив (олені, сніжинки, рожеві поні).

Учасникам, які долучаться до акції в «карантинному» форматі, пропонують публікувати фото з хештегом #новорічний_велопарад_2020. З опублікованих фото потім окремо планують зробити альбом. Як роздаватимуть подарунки, повідомлять згодом.

Як відбувався попередній Новорічний Велопарад Дідоморозів, дивіться у нашому фоторепортажі.