Будуть відшкодовувати за проїзд: Вороновицька громада запрошує на роботу сімейних лікарів

4 Новости Винницы

Вороновицька територіальна громада запрошує на роботу сімейних лікарів, які мешкають у Вінниці, чи інших населених пунктах. Наразі, там є дефіцит у трьох медиках первинної ланки.

«З розширенням нашої громади, зіштовхнулися із такою проблемою. Двох сімейних лікарів не вистачає у самій Вороновиці, ще одного у селі Михайлівка, яке входить у наше ТГ. Зважаючи на те, що до нас можуть влаштуватися медики з інших населених пунктів, ми готові відшкодовувати їм витрати за проїзд. Та готові почути і розглянути питання та пропозиції від лікарів, які виявлять бажання з нами співпрацювати», — розповів голова Вороновицької громади Олександр Ковінько.

Зауважимо, відстань від Вінниці до Вороновиці складає 26 кілометрів. Маршрутний транспорт туди відправляються від автостанції, яка знаходиться по вулиці Чехова (тролейбусна зупинка біля гіпермаркету «Грош»). Інтервал між відправленнямиу межах 30 хвилин.Перші рейси від Вінниці старують з 6:30, а останній з Вороновиці о 19:20 (у літній період рейси можуть додаватися). Вартість проїзду в один бік – 25 гривень.

Нагадаємо, у Вороновицькій тергромаді застрахували всіх дітей від новонароджених й до 18-річних. Загалом, на рік сертифікати отримали майже три тисячі осіб.