Будемо стояти! Пролунала п0тужна заява – поки не закінчаться сили. Країна на ногах, їх мають почути

210 Новости Винницы

Протестуючі підприємці продовжують перебувати на Майдані Незалежності в Києві і не мають наміру йти, поки українська влада не виконає їхні вимоги.

Про це у вівторок, 15 грудня, повідомив кореспондент “Країни” з місця подій.

Так, за станом на 19:30 на площі залишилися близько 300 учасників акції протесту.

“Ми будемо стояти поки не закінчаться сили. У нас мирна акція протесту. Влада знає наші вимоги, вона зобов’язана їх виконати”, – заявив один із засновників руху “Save ФОП”, організатор заходу Сергій Доротич.

Також повідомляється, що правоохоронців на Майдані Незалежності залишилося небагато, більшість з них є співробітниками поліції діалогу.

Нагадаємо, підприємці мітингують в Києві з самого ранку вівторка, 15 грудня. Спочатку протестувальники ФОПи постелили у Ради червону доріжку для нардепів і перекрили вулицю Грушевського. Після цього з фаєрами вирушили до Офісу президента. Потім їх шлях продовжився в сторону Майдану Незалежності.

На Майдані вони вирішили встановити наметове містечко, проте поліція стала їм заважати. Після цього між ФОПамі і правоохоронцями почалися бійки з розпиленням перцевого газу. Постраждали десятки протестуючих і близько 40 поліцейських.

Близько 18:00 правоохоронці зробили чергову спробу зачистити Майдан Незалежності від протестуючих і наметів. У відповідь демонстранти встановили нові на тому ж місці, однак через деякий час прибрали споруди, побоюючись штурму поліції.