Боєць з Вінниці встановив на вишці перед окупованим Луганськом український прапор. Фото і відео

29 Новости Винницы

12 січня вінничанин Євген Ісаєв встановив на 25-метрові вишці перед Луганськом прапор України. Буквально у сотні метрів від нього знаходились супротивники. Але це не завадило йому ще й записати патріотичне відео-привітання землякам.

Євген український захисник, який боронить Україну з 2014 року. Нині знаходиться на бойових позиціях в Луганській області. Ексклюзивно для редакції він розповів, як вдалося встановити прапор під прицілом супротивника. Та хто йому у цьому допомагав.

«Сама вишка знаходиться в районі безпосередньої близькості до противника та знаходиться в квадраті, якій свого часу російські бойовики майже зрівняли з землею. Вся процедура встановлення прапору, від моменту підйому до моменту спуску, зайняла приблизно півгодини. Але, окрім цього, ще були моменти підготовки. Взаємодія з місцевими мешканцями які допомогли нам з флагштоком та драбиною», — каже Євген.

Прапор розміром три на два метри привезли волонтери з Вінниці.

«Так, як прапор передали з Вінниці, звісно, мені удвічі будо його приємно встановлювати. Адже я сам із Вінниці. Цей стяг з мого дому рідного дому.Це надало неабиякої бадьорості та сил», — зауважив боєць.

Євген також розповів, що близько півроку тому ще один український стяг майорів на цій позиції.

«Але з часом його вітер порозривав. Тому ми з побратимами зняли старий та повішали новий. Але вже ближче до супротивника», — підкреслив.

Нагадаємо, у 2019 році у Вінниці встановили національний рекорд, коли на 354-метровій телевежі встановили прапор з передової

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info