Борзова перша нардепка з Вінниччини, яка зробила щеплення проти коронавірусу індійською вакциною

41 Новости Винницы

11 березня народна депутатка з Вінниччини Ірина Борзова вакцинувалася від коронавірусу. Зробила вона щеплення вакциною «Covishield» індійського виробника у Вінницькій дитячій обласній лікарні після того, як вакцинували медпрацівників.

Про це нардепка повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

«Як і обіцяла, зробила щеплення проти коронавірусу. Рішення прийняла давно, як тільки в Україні зареєстрували вакцину. Є хвиля недовіри суспільства, фейків та брехні особливо деяких політиків щодо індійської вакцини. Тому хочу показати приклад, що вакцинація безпечна.

Сьогодні мені повідомили, що можна приїхати до Вінницької дитячої обласної лікарні і зробити щеплення. Флакон з вакциною розрахований на 10 доз. Після того, як вакцинували медичних працівників дитячої обласної лікарні та будинку дитини, які були записані на щеплення, залишилось 1 доза вакцини, зробили і мені. Загалом за сьогодні мобільна бригада, яка робила мені щеплення, провела вакцинацію 90 особам. Вакцинацію зробила вакциною AstraZeneca/Covishield, індійського виробництва, якою вакцинують наших медиків і військових, бо не вважаю себе іншою», – пише Ірина Борзова.

Нардепка додала, що страху перед вакцинацією не мала, а зробити щеплення індійським аналогом схваленої ВООЗ AstraZeneca безпечніше, ніж залишатися без щеплення.

«Ризик захворіти самій на «ковід», заразити людей та наслідки від хвороби серйозніші, ніж від щеплення. Я відповідальна за тих, хто поряд. Робота народного депутата це не лише законотворчість, а й комунікація з людьми. Я щодня маю багато зустрічей із людьми різного віку. Мій обов’язок зробити щеплення, щоб не захворіти та не поширювати хворобу, захистити людей, які поряд.

Чи мала я страх – НІ. Вакцинуватися індійським аналогом схваленої ВООЗ AstraZeneca безпечніше, ніж залишатися без щеплення.

Після 30 хвилин після введення уколу почуваюсь нормально) Про подальше самопочуття обов’язково всіх проінформую. Будьте всі здорові і бережіть себе!», – додала Ірина Борзова.

Нагадаємо, першою у Вінницькій області вакцину від коронавірусу отримала сімейна лікарка.

За даними департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА, станом на ранок 11 березня в 28 опорних лікарнях області на стаціонарі перебуває 2270 пацієнтів з підтвердженим COVID-19 та підозрою на коронавірус. 1310 пацієнтів у важкому стані, з них – 4 на апараті ШВЛ, 96 – на СРАР і 1210 – на кисні.