Авторский туризм

Авторский туризм

41 Новости Винницы

Відвідуванням будь-якої країни по шаблонного однотипного туру з готелем і набором екскурсій вже нікого не здивувати. З тих пір, як подорожі перестали бути розкішшю, а туристів з кожним роком все більше, з’явився попит на нестандартні поїздки, в яких відпочиває вже не буде замкнений межами готелів і популярних туристичних маршрутів. Такий туризм отримав назву — авторський. І цей напрямок набирає обертів: придбати авторський тур можна вже по безлічі напрямків в Україні та за кордоном, поїздки по таким турам обіцяють бути незабутніми і неповторними.

Авторский туризм
Авторський туризм: для любителів всього незвичайного

У чому відмінність авторського туризму від звичайного

Як правило, путівка, куплена у туроператора, включає в себе стандартний пакет опцій: переліт, трансфер до готелю, проплачений стандартний набір екскурсій, однотипний перелік розваг на території готелю. У деяких випадках турист може додатково прогулятися самостійно.

Що стосується авторського туру — це завжди море вражень від нестандартного відпочинку. В рамках такого туру можна відвідати незаїждженими місця, отримати екстремальні відчуття, знайти однодумців. І не обов’язково постачальником послуги буде приватна особа — туристичні оператори також практикують організацію нестандартних подорожей. На відміну від звичайних турів, в авторських збирають невеликі групи від 3 до 5 чоловік, що об’єднуються загальною ідеєю. Наприклад, це може бути тематична поїздка в місця йога-практик, піший похід по важкодоступних пам’яток, спортивний туристичний заїзд на велосипедах, поїздка для художників по мальовничих місцях і т.д.

Як вибрати авторський тур

Правильної відповіді на питання «Куди поїхати?» немає. Вибір країни і міста для поїздки — це індивідуальне рішення, засноване на особистих емоціях і перевагах. Для планування незвичайної подорожі можна скористатися списком існуючих пропозицій на туристичному порталі. Часто туристи люблять питати поради у тревел-блогерів і експертів, які побували в цікавих місцях і можуть дати рекомендації. Важливо ретельно продумати подорож, взяти з собою все необхідне, передбачити будь-які ситуації, тому поради бувалих допоможуть.

Авторський тур — це відмінний спосіб вирватися з рутини, отримати унікальний досвід, нових друзів і купу вражень.

Авторский туризм

З приводу реклами пишіть на почту: allvin.com.ua@gmail.com