15 лютого Сергій Міхалок — «Ляпис Трубецкой» і гурт BRUTTO дадуть концерт у Вiнницi в клубi «Планета Moda-bar»

557 Новости Винницы

Сергій Міхалок — лідер гурту «Ляпис Трубецкой», який припинив існування влітку 2014-го. 1 вересня відбулася презентація нової групи перевтіленого Міхалка — BRUTTO.

Це розриваюча, невгамовна і зминаюча все підряд енергія. Стати її очевидцем і співучасником можна буде більш ніж в 20 містах України в лютому і березні 2015-го.

Brutto_Poster_A3_VINNYTSA

Лідер групи, Сергій Міхалок:

«Мої пісні «Не Биць скотам», «Рабкор», «Броненосец», «Грай», «Воины света» — лунали ​на барикадах і, сподіваюся, хоч трохи, але допомогли перемогти! Тут був я та інші білоруси. І деякі загинули за свободу Братів Українців!

Тепер зі мною могутні хлопці з BRUTTO! Ми приїхали в Україну і будемо словом, а якщо треба, — і ділом допомагати Майдану відстояти свої ідеали! Будзь смелым и Весна прыйдзе! Наша Возьме! »

BRUTTO__BAND___promo 2014__04

BRUTTO — логічне і пряме продовження легко впізнаваного стилю «Ляписа Трубецкого» останніх років. Їх стиль — маскулінний і лютий, відважний і зухвалий панк, гострий, актуальний, надихаючий і вільний від уз. Виступ гурту — це більше, ніж просто концерт. Це бій з лінню, зміцнення віри в себе і звільнення від внутрішніх кайданів.

27 грудня в Києві відбувся дебютний концерт BRUTTO в Україні. Виступ зібрав повний зал, отримав відмінні відгуки у ЗМІ і викликав великий інтерес фанатів по всій Україні. Такий же успіх очікується у всіх містах туру.

Концертне відео.

BRUTTO, «Священный огонь», Київ, 27 грудня — https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EyjdcADnqqk

ФАКТИ:

1. Плейлист група складає перед початком кожного концерту. Відомо лише, що в кожному місті туру гарантовано прозвучить новий сингл «Гаррі». Прямо зараз «Гаррі» підкорює радіоефіри: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ydck3e9GFMc

2. У Чернівцях концерт відбудеться не в концертному залі, а в ФОК Олімпія. Група зіграє на боксерському рингу!

3. Також, тільки у Чернівцях, Віталій Гурков, 10-кратний ​діючий Чемпіон світу з тайського боксу, а також вокаліст BRUTTO, проведе безкоштовний семінар з Muay Thai (тайського боксу).

4. Двоє з учасників групи — українці (одесити).

5. У тур група вирушає на своєму автобусі.

6. У кожне місто група везе свою звукову систему та інструменти.

7. Райдер групи дуже простий, короткий і невимогливий. У групі є вегетаріанці — тому в гримерці велика кількість овочів і «фітнес-няшки».

Графік туру і квитки: https://goo.gl/Koje5B

BRUTTO__BAND___promo 2014__03

Відео:

BRUTTO: 

Underdog:

ADІDAS:

М’яч:

Гирі: