​За минулі вихідні у Вінниці вакцинувались від COVID понад 200 людей

2 Новости Винницы

Минулими вихідними у Вінниці у пункті масової вакцинації населення проти Covid-19 першу дозу препарату «CoronaVak» отримав 221 містянин. У Центрах первинної медико-санітарної допомоги за два дні другою дозою вакцинували 423 вінничанина та вінничанок. Щеплюють охочих безкоштовно.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

У Вінницькій міській територіальній громаді 10 липня на Вишеньці, у «Мегамоллі», уже традиційно працював Центр вакцинації населення від Covid-19. Тут щеплювали усіх охочих, яким виповнилось 18 років. Вакцинували містян препаратом «CoronaVak». Ця китайська вакцина пройшла сертифікацію у Європі і визнана Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

«Також цими вихідними, 10 та 11 липня, в п’яти вінницьких Центрах первинної медико-санітарної допомоги в стаціонарних пунктах щеплень наші медики вакцинували 423 вінничанина 2-ю дозою препарату «CoronaVak», — розповіла заступниця директора департаменту охорони здоров’я міської ради Світлана Стефанкова.

У пунктах створено всі умови для безпечного процесу вакцинації. Медики слідкують за тим, щоб містяни були у масках та дотримувались соціальної дистанції. Роботу Центрів організовує департамент охорони здоров’я Вінницької міської ради.

З початку вакцинальної кампанії у Вінниці проведено 36224 щеплення. Першу дозу препарату отримали 23897 людей, другу – 12327.