​Вінницькі прокурори оголосили про підозру податківцю, який отримував хабарі

12 Новости Винницы

Податківець впродовж 2020 року, здійснюючи безоплатне сервісне обслуговування платників податків, одержувала неправомірну вигоду від суб’єктів господарювання. Жінці оголосили про підозру. Нині стосовно підозрюваної вирішується питання про відсторонення її від посади. До суду скеровано клопотання про обрання їй запобіжного заходу.

Про це повідомляється на сайті Вінницької обласної прокуратури.

Оголошено про підозру службовій особі податкового органу Вінниччини в одержанні та повторному одержанні неправомірної вигоди у завуальованій формі від підконтрольних платників податків – суб’єктів підприємницької діяльності за надання безоплатних сервісних послуг (ч. 1 ст. 368, ч. 3 ст. 368 КК України).

Слідством встановлено, що підозрювана впродовж 2020 року, здійснюючи безоплатне сервісне обслуговування платників податків, одержувала неправомірну вигоду від суб’єктів господарювання. Кошти посадовиця брала за надання консультацій щодо правильного та вчасного подання податкової звітності; завчасне попередження про необхідність подачі декларацій та про своєчасність внесення відповідних коригувань до вже поданих податкових декларацій, з метою уникнення негативних наслідків для суб’єкта господарювання у вигляді нарахування штрафних санкцій та відповідно проведення камеральних перевірок без виявлення порушень щодо них надалі. Кошти у незначних сумах, на прохання жінки, клієнтами систематично перераховувалися на належний їй банківський картковий рахунок.

У кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, вживаються заходи для встановлення всіх обставин події.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

, фото обласної прокуратури