​У Вінниці для спортсменів з інвалідністю придбали автомобіль Ford

4 Новости Винницы

21 травня за кошти обласного бюджету було придбано автомобіль для комфортного пересування спортсменів з інвалідністю до місць проведення Всеукраїнських, обласних та інших спортивних заходів. Автомобіль обійшовся у 918 тис. грн.

Про це повідомляється на сайті Вінницької обласної адміністрації.

Ключі від новенького автомобіля було передано керівнику комунального закладу «Вінницький регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Дмитру Лукавому.

«Спортсмени авто вибирали самі — їм тепер має бути комфортно їздити до місць проведення Всеукраїнських, обласних та інших спортивних заходів. Виховувати чемпіонів треба змалку. З дому. Потрібно робити доступними спортивні споруди для всіх. Якщо у нас будуть умови – у нас буде більше спортсменів, більше медалей», — наголосив в ході зустрічі голова ОДА Сергій Борзов.

Автомобіль FORD Tourneo Connеct 2020 року випуску придбано на відкритих торгах за кошти обласного бюджету, згідно кошторису вартістю 918 тис. грн.

Дмитро Лукавий зауважив, що придбання даного автомобіля наддасть можливість безпечного пересування до місць проведення заходів: «Відтепер спортсмени зможуть пересуватись не лише комфортно, а й швидко і доступно. Адже через карантинні обмеження, пов’язані із епідемією коронавірусу, були проблеми із доїздом до місць змагань, через відміну поїздів і т. д. А змагання були міжнародні і всеукраїнського рівня, де відбирались спортсмени для участі в параолімпійських і дефлімпійських іграх. Тож тепер спортсмени з інвалідністю зможуть швидко, доступно і комфортно дістатись місць змагань і тренувань. Наразі в «Інваспорті» ігрових видів спорту немає, тому необхідності перевезення великих команд нема. В більшості це індивідуальні види спорту, тому на змагання виїжджає 6-7 осіб з тих 9 видів спорту, які розвиває наш регіональний центр. Таким чином цей автомобіль повністю задовольняє наші потреби. Разом з тим, ми маємо вантажний мікроавтобус, яким перевозимо весь необхідний спортивний інвентар».

Сергій Борзов відзначив, що саме завдяки програмі Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», торік спорткомплекс «Здоров’я» став одним з небагатьох в Україні та єдиним у Вінницькій області, який задовольнить потреби спортсменів з інвалідністю.

«Тут є можливість проведення спортивних, реабілітаційних та відновлювальних процедур. Власне, Володимир Зеленський восени сам оцінив результати роботи на об’єкті «Великого будівництва» у Вінниці. А новий автомобіль сьогодні — це ще й безпека під час пересування до місць змагань, особливо для спортсменів, які знаходяться в зоні ризику в умовах пандемії», — додав очільник області.

Крім цього, Голова ОДА поспілкувався з Олексієм Денисюком – спортсменом міжнародного рівня з кульової стрільби. Це один із трьох вінничан, які отримали ліцензію на участь в Параолімпійських іграх в Токіо.

«Наш СК забезпечує всі необхідні умови для тренування спортсменів Вінницької області, в тому числі і з інвалідністю. Завдяки реконструкції у нас збільшилось число спортивних залів, зокрема, з’явився тренажерний зал, зали боротьби і боксу. Поповнюється наш заклад і необхідним обладнанням, зокрема, нещодавно придбано ворота для футзалу, встановлено баскетбольні щити, очікуємо обладнання для проведення волейбольних тренувань і змагань. Таким чином ігровий зал є мультифункціональний, який можна використовувати для багатьох видів спорту. Таким чином ми готові приймати навчально-тренувальні збори і змагання будь-якого рівня. Дещо вплинув карантин, що обмежило наші можливості проведення тренувань. Мали змогу тренуватись лише члени Національних збірних України. Але маю сподівання, що з відновленням тренувань всі наші спортсмени якісно підготуються, аби на високому рівні представити Вінниччину на змаганнях», — зазначив директор комунальної організації СК «Здоров’я».

Нагадаємо, спорткомплекс «Здоров’я» відвідував і Володимир Зеленський.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

, фото ОДА