​Страви із вишні – нова візитівка Вінниці

21 Новости Винницы

В рамках проєкту Вінницький стандарт гостинності близько двадцяти закладів-амбасадорів планують ввести спільні позиції в меню у вигляді страв з вишнями. Минулого року рестораторами, готельєрами та маркетологами було розроблено перший міський стандарт обслуговування. Учасники проєкту підписали меморандум про впровадження за рахунок проведення спільних освітніх та маркетингових заходів – Вінницього стандарту гостинності.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

Спільним рішенням амбасадорів та амбасадорок Вінницького стандарту гостинності одним із перших заходів стане включення в меню страв з вишні, які можуть стати візитною карткою Вінниці. Обрати символ Вінницького стандарту гостинності допомогла дослідниця подільської кухні, гастрогідеса Олена Павлова.

«Візитною карткою Вінниці має бути саме вишня, тому що усюди за містом та на його околицях можна зустріти вишневі садки. Вони вже стали одним із символів Вінниці. А ще тому, що найбільший мікрорайон міста носить назву Вишенька на честь однойменної річки і легендарної садиби Миколи Пирогова; та й зрештою, вишня — універсальний продукт, що смакує незабутньо і до м’яса, і у солодощі, сушеними, в’яленими, мороженими, заспиртованими і вкритими шоколадом», — пояснила Олена Павлова.

Дослідниця презентувала рестораторам рецептури автентичних страв з вишень: драглі (десерт, схожий на італійську панакоту), малай (пиріг з кукурудзяного борошна) та борщ на вишні.

«Під час презентації від Олени Павлової ресторатори та готельєри обрали для меню своїх закладів борщ на вишні та вишневі драглі. Одну із цих страв або обидві скоро можна буде скуштувати у понад двадцяти вінницьких закладах, які стали амбасадорами першого в Україні міського стандарту гостинності», — розповіла очільниця ГО «Вінниця асоціація гостинності “ХлібСіль”» Інна Кривешко.

Ресторатори, які оберуть страви, отримають рецептури та калькуляційні карти унікальних страв, а оформити прикрашання зможуть на свій власний смак та у відповідності з концепцією закладу.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.