​Стало відомо куди зник дитячий майданчик на Келецькій

3 Новости Винницы

8 червня у Вінниці на вулиці Келецькій між будинками 41 та 39 розібрали дитячий майданчик. Гірки та гойдалки зняли за півтори години, повантажили та поїхали, що неабияк обурило вінничан.

Як стало відомо журналістам – дитячий майданчик на реконструкцію забрав один із меценатів, який під час місцевих виборів пообіцяв відновити зону відпочинку.

Нині дитячий майданчик на вулиці Келецька на балансі міської ради, але переданий на обслуговування та утримання ОСББ. Торік, кандидат у депутати пообіцяв людям допомогти із ремонтом майданчика, проте про демонтаж, напередодні, попередити забув – того і виникло непорозуміння, зазначив у коментарі журналістам голова правління ОСББ Келецька 39, Олександр Гаврилюк.

«Коли депутат балотувався, він пообіцяв нашому будинку допомогти з ремонтом цього дитячого майданчику, адже наш будинок єдиний, який погодився взяти його на баланс. В минулому році трішки нам відремонтували футбольне поле, а цього року, дитячий майданчик – його перекрасять, замінять опори, що прогнили,

Нам пообіцяли, що буде концерт та морозиво для дітей – офіційне відкриття. Термін реконструкції майданчика – до місяця», — зазначив у коментарі Олександр Гаврилюк голова правління ОСББ Келецька 39.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info