​Працівниця «Укрпошти» у Вінниці привласнила 133 тисячі гривень

6 Новости Винницы

Протягом 2020 року, начальник одного з відділень «Укрпошти» у Вінниці, зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерної системи підприємства, внесла неправдиві відомості про виплату клієнту поштового відділення грошового переказу. Грошові кошти клієнту виплачені не були, жінка їх привласнила. Начальниці відділення пошти повідомлено про підозру.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Зловживаючи своїм службовим становищем, підозрювана здійснила заявку до центрального офісу на поповнення каси поштового відділення грошовими коштами на виплату пенсій клієнтам відділення. Після цього — отримала від кур’єра сумку із коштами, однак їх не оприбуткувала та не внесла у касу поштового відділення, а привласнила їх. Загалом підозрюваній вдалося заволоділа бюджетними коштами на загальну суму майже 133 тис. грн.

За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури повідомлено про підозру колишньому начальнику одного з відділень «Укрпошти» у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 2, 3 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем), ч. 1 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу автоматизованої системи, що призвело до підробки інформації) та ч. 1 ст. 366 КК України (внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованого злочину у судовому порядку, жінці загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info