​«Пінна вечірка, фестиваль фарб Холі та багато їжі»: у Вінниці відбудеться сімейний пікнік просто неба

Новости Винницы

Фестиваль вуличної їжі, піна вечірка, дискотека, виступи відомих виконавців та багато сюрпризів. З 24 по 25 липня вінничан та гостей міста запрошують на сімейний пікнік просто неба «Вінниця Chill picnic». Вхід на захід безкоштовний.

Завісу програми для редакції відкрив у телефонній розмові голова ГО «Центр молодіжних ініціатив «Топ Молодь» Віталій Гандзюк.

Сімейний пікнік під відкритим небом «Вінниця Chill picnic» відбудеться на території Парку Дружби народів (Вишенське озеро) за підтримки Вінницького міського голови Сергія Моргунова та Вінницької міської ради.

На пікніку свої страви представлять сім представників великих фуд-кордів із Львову, Києва, Одеси і не тільки. Родзинкою стане – національна кухня від представників Грузії.

«Буде сім великих кухонь зі всієї України. Вартість продукції вони вказують самі, яка вона буде ми не знаємо. Один з учасників, а саме Львівська кухня буде в довжину 12 метрів -представлено буде багато виробів із м’яса, плов, випічка. Крім цього, на пікніку буде 5 представників грузинської культури, які утворять грузинське містечко», — зазначив організатор заходу.

В програмі заходу:

  • Запальний концерт молодіжних гуртів.
  • Виступи стендап-клану «Кулак Дракона».
  • Дитячі атракції, lounge- та food- зони.
  • Фестиваль фарб Холі
  • Смачна і колоритна їжа, холодні напої, сувеніри.
  • Ввечері на відвідувачів «Вінниця Chill picnic» чекає дискотека із найкращими діджеями нашого міста та МС, що запалять танцпол.

Організатори пікніку всі карти заходу не відкривають, закликаючи стежити за оновленням на офіційній сторінці.

Пікнік відбуватиметься із дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info