​На Вінниччині поліцейські посилили контроль на автодорогах області

1 Новости Винницы

З 20 липня на території області поліцією проводяться профілактичні заходи, метою яких є підвищення безпеки учасників дорожнього руху та профілактика дорожньо-транспортних пригод. Посилені наряди поліції в місцях найвищої аварійності працюватимуть до 20 серпня.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції.

За словами заступника начальника ГУНП Ігоря Волокітенка, за 6 місяців 2021 року в області стались 1621 дорожньо-транспортна пригоди. В цих автопригодах 46 людей загинули та 291 травмувались. Згідно проведеного аналізу стану аварійності, найбільше дорожньо-транспортних пригод з потерпілими стаються у вівторок, найменше — у неділю.

Серед основних причин аварій — перевищення швидкості, порушення правил маневрування, недотримання дистанції та керування в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Для зменшення кількості автопригод та тяжкості їх наслідків збільшена кількість нарядів поліції на аварійно — небезпечних ділянках доріг, дорогах державного значення, місцях масового відпочинку громадян.

Особлива увага приділяється профілактиці порушень, які є причинами дорожньо-транспортних пригод. Крім того, наряди поліції орієнтовані на виявлення грубих порушень Правил дорожнього руху водіями транспортних засобів, пішоходами, велосипедистами.

Нагадуємо, всі учасники дорожнього руху зобов’язані неухильно виконувати вимоги ПДР.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info