​До Вінниці приїхали учасники велопробігу ветеранів війни

2 Новости Винницы

25 червня, до Вінниці прибули учасники ветеранського велопробігу «Шануємо пам’ять захисників України». Ветерани, доїхавши до Вінниці, подолали відстань в 660 км, проїхавши міста Стрий, Львів, Тернопіль, Хмельницький. Попереду — Житомир та Київ.

Про це повідомляється на сайті ОДА.

Семиденний велопробіг присвячений відзначенню 25-ї річниці Конституції України та Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, що традиційно відзначається у нашій державі 29 серпня.

Метою проведення заходу є підтримка ветеранів АТО/ООС, популяризація спортивної реабілітації та здорового способу життя серед ветеранської спільноти.

На шляху від Ужгорода до Києва заплановані зустрічі з родинами загиблих, покладання квітів до пам’ятників та алей слави, спілкування з представниками громадських ветеранських організацій та органів місцевої влади.

Велопробіг організовано Міністерством у справах ветеранів для підтримки ветеранів та популяризації позитивного іміджу ветеранів у суспільстві.

«Програма велопробігу включає відвідання пам’ятних місць та вшанування пам’яті усіх загиблих захисників України, зустрічі з ветеранами війни та родинами загиблих. У першу чергу — це патріотичний захід, спрямований на виховання національно свідомого покоління українців», — зазначив головний спеціаліст відділу у Вінницькій області Міністерства у справах ветеранів України Олег Дмитрійчук.

«Наш велопробіг – це нагода показати, що таке ветеранський спорт та спортивна реабілітація, а також продовжувати створювати позитивний образ ветерана війни. Ми дуже вдячні Міністерству у справах ветеранів України за підтримку такої ініціативи та сподіваємося, що кількість подібних патріотичних заходів з часом у нашій країні буде лише зростати», – відзначив начальник відділу у справах ветеранів у Закарпатській області, учасник велопробігу Іван Балашов.

Учасники ветеранського велопробігу, представники обласної державної адміністрації, відділу у Вінницькій області Міністерства у справах ветеранів, Збройних Сил України та громадськості краю вшанували пам’ять усіх загиблих захисників України покладанням квітів до пам`ятника «Дерево Свободи» на Майдані Небесної Сотні, мультимедійної стели пам’яті на Європейській площі міста, до меморіальної дошки загиблим захисникам України біля Спасо-Преображенського кафедрального собору Православної церкви України, а також до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям у центральному міському парку ім. Леонтовича.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info